Square Crypto Grant chce pomóc we wprowadzeniu Bitcoin do głównego nurtu

Najnowszy grant Square pomoże programiście zaprojektować portfel Bitcoin, który będzie łatwy w użyciu dla początkujących kryptowalut.

Square Crypto to krypto ramię firmy płatniczej Square.

Zachęca do przyjęcia Bitcoinów, dając granty programistom w kosmosie

Ostatni grant trafi do dewelopera, który chce, aby portfele Bitcoin były łatwe w użyciu dla wszystkich.
Firma zajmująca się płatnościami Square ogłosiła dziś , że udzieli dotacji deweloperowi Bitcoin, który chce uczynić portfele bardziej przyjaznymi dla użytkownika.

Kryptowaluta ramię Square, Plac Crypto , wydał oświadczenie na Twitterze, wykrzykując Maggie Valentine, deweloper pracujący dla blockchain starcie, she256 .

„Dawanie w tym roku trick-or-treaters Open Dimes i Square Crypto. A skoro już o tym mowa, ta kieruje się do Maggie Valentine, projektantki pracującej nad uproszczeniem procesu wdrażania portfela poprzez zmniejszenie żargonu technicznego i zwiększenie edukacji użytkowników ”- podała firma na Twitterze.

Square Crypto wspiera rozwój sieci Bitcoin , udzielając grantów programistom i firmom pracującym w przestrzeni kryptowalut

Firma chce przyznać Valentine’owi swój najnowszy grant, aby mogła zaprojektować portfel, który byłby łatwy w użyciu dla początkujących kryptowalut.

Według tezy Valentine’a ludzie nie używają portfeli Bitcoin ani Bitcoin, ponieważ są one zbyt skomplikowane. Mówi, że jedną rzeczą, która zniechęca użytkowników, jest „ techniczny żargon, nieznane pojęcia dotyczące użytkowników ” – a potencjalni użytkownicy mają „niewielkie wykształcenie”.

Powiedziała: „Użytkownicy bez zaplecza technicznego często zniechęcają się do czerpania korzyści z tej technologii. Aby zachować etos tej przestrzeni – etos zbudowany na naprawie zepsutego obecnego systemu finansowego – kluczowe jest wykorzystanie projektowania jako narzędzia do tworzenia lepszych doświadczeń dla wszystkich typów użytkowników ”.

Valentine chce to poprawić, przyglądając się, w jaki sposób wybrane portfele „przedstawiają użytkownikom klucze prywatne / frazy wyjściowe, patrząc na określone przepływy kopiowania i wdrażania”. Następnie będzie pracować nad „zrozumieniem, która opcja może być„ najlepsza ”dla osób nie znających się na kryptowalutach” – i zaprojektuje nowy portfel.

This article was written by admin