Bitcoin SV, Augur, Analiza cen producenta: 08 listopada

Obok Bitcoin’a, wiele innych kryptograficznych kaset zauważyło korektę swoich ostatnich skoków. Bitcoin SV spadł do poziomu swojego wsparcia, podczas gdy Maker handlował w pewnym zakresie w ciągu ostatniego tygodnia. W końcu Augur próbował zainicjować trend wzrostowy po okresie akumulacji w ciągu całego miesiąca października.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV handlował wokół poziomu oporu na poziomie 171 dolarów, tak jak Bitcoin Future doświadczył spadku do prawie 14 400 dolarów. BSV przesunął się również do jego wsparcia na 160 dolarów.

RSI zanotowało liczbę 49, co wskazuje, że pęd nie zmienił się na niedźwiedzie, ale raczej był to ruch korygujący dla BSV. Bykom rynku udało się zmusić go ponownie do przetestowania oporu na poziomie 171 dolarów, co stanowi kontynuację trendu wzrostowego w ciągu ostatnich kilku dni.

Augur [REP]

REP znajdował się w długoterminowej tendencji spadkowej, ponieważ 50 SMA (żółty) przesunął się pod 100 SMA (różowy), który z kolei był poniżej 200 SMA (purpurowy). Jednak obrona poziomu wsparcia w wysokości 12,8 USD w październiku sugerowała, że poprzedni trend spadkowy został zatrzymany i ustąpił miejsca fazie konsolidacji.

REP próbował wznieść się ponad 200 SMA (fioletowy), ale spotkał się z falą presji sprzedaży, tak samo jak wspiął się do 14 dolarów i został zmuszony do ponownego przetestowania wsparcia.

Kolejny ruch REP powyżej 200 SMA mógł zauważyć wzrost powyżej 14 dolarów w najbliższych dniach. Test poziomu oporu na 14,6 dolarów, a następnie uformowanie wyższego niż poziom 14 dolarów, byłby idealny dla byków REP.

Maker [MKR]

MACD podkreślił niedźwiedzią zwrotnicę i był na skraju nurkowania poniżej zera, aby zasygnalizować silny niedźwiedzi impet na rynku. MKR handlował w przedziale pomiędzy wsparciem w wysokości 500$ a poziomem oporu w wysokości 550$.

Można oczekiwać, że MKR będzie kontynuowany z większą ilością takich samych transakcji, z kolejnym ruchem do 500$ na kartach. Zamykając się poniżej lub powyżej któregoś z tych poziomów, można spodziewać się ruchu o 50$ w kierunku przełamania.

This article was written by admin